Újraindult a RádióMETU!

Published on April 16, 2024

Nagy örömmel jelentjük be, hogy három év kihagyás után, újraindult a RádióMETU, a hallgatók rádiója! 

A megújult szerkesztőség Molnár Geryt főszerkesztőnek, Hornik Dominikot főszerkesztő helyettesnek választotta. 

Hallgatóink már két új adással is jelentkeztek: 

1.   Az első a RádióMETU és a főszerkesztő bemutatkozása. Elérhető SPOTIFY-on: Rádio METU Főszerkesztői Bemutatkozás - Rádió METU | Podcast on Spotify 

2.  A második egy beszélgetés arról szól, hogy a szerkesztőség tagjai miként ünneplik, élik meg a húsvétot: https://open.spotify.com/episode/0D0YLX0MTXM13TvV6siGSf?si=TKYeSQ_QRsKRNbQWj561lg 

Az elkészült anyagok emellett megtalálhatóak a/az 

  • Amazon Music 
  • Apple Podcasts 
  • Castbox 
  • Google Podcasts 
  • iHeartRadio 
  • Overcast 
  • Pocket Casts 
  • RadioPublic-on is.  

Spotify fiókunk: https://open.spotify.com/show/33VuaVdIHm4re09MuGNm4Z 

A RádióMETU csapata nemsokára újabb adásokkal jelentkezik, illetve egy kérdőívvel, amelyben azt tudakolják, mi az, ami a hallgatókat érdekli, mit, hol és hogyan szeretnének hallgatni, esetleg nézni is a RádióMETU-n. 

A RádióMETU csapata nevében köszönjük előre is az érdeklődést és a támogatást!